Extra Time – PRO

EXTRA TIME - PRO "TESTY SPORTOWE"

Jesteśmy innowacyjną szkółką sportową Extra Time – PRO do realizacji swoich działań używamy najnowszych metod, których w Naszym mieście i najbliższej okolicy jeszcze nie było. Jedną z nich są testy (sprawnościowe, szybkościowe i szybkość reakcji) przy użyciu najnowszych technologii: fotokomórek, blazepodów i kamizelek GPS. To technologia robi pomiar, który jest zdecydowanie dokładniejszy i miarodajny w porównaniu do stoperów, używanych przez wielu trenerów.

Naszym zdaniem testy sprawnościowe są podstawą, od której każdy młody sportowiec powinien zacząć swoją przygodę ze sportem. Od tego momentu mamy możliwość śledzenia postępów zawodnika. Możemy przygotować odpowiedni plan i środki treningowe dostosowane do indywidualnych potrzeb. Każde działanie jest przemyślane i dopasowane do predyspozycji.
 
Testy będą przeprowadzane tylko 2 razy w roku. Dlaczego? 5-6 miesięcy to optymalny okres czasu, aby sprawdzić postęp i kontrolować elementy do poprawy.  Najczęściej są one wykonywane na początku okresu przygotowawczego i na koniec rundy, gdy zawodnicy są roztrenowani.

Nasza technologia:

BLAZEPODY

BLAZEPOD to urządzenie dzięki, któremu zawodnik ma zareagować w jak najkrótszym czasie na sygnał świetlny danej „lampki”, a system liczy każdą milisekundę w jakiej została dotknięta przez zawodnika.

CATAPULT PLAYR

CATAPULT PLAYR to wielofunkcyjna kamizelka GPS, jej zadaniem jest pomiar najważniejszych parametrów zawodnika w czasie rzeczywistym podczas treningu czy meczu piłkarskiego.

FOTOKOMÓRKA

FOTOKOMÓRKA to urządzenie, które z laserową dokładnością zmierzy szybkość biegu zawodnika. Jest to jedno z najbardziej pożądanych urządzeń przez akademie sportowe na całym świecie.

Terminy testów:

- 5.08.2022
- 15.08.2022
- 19.08.2022

UWAGA!

Osoby z zakupionym karnetem mają możliwość zrobienia testów BEZPŁATNIE!